A hétvégét nemcsak a kellemes napsütés és a ragyogó idő tette teljessé, hanem az is, hogy ellátogathattunk a Harry Potter kiállítás-ra, ahol egy kis szeletben betekintést nyerhettünk a kulisszák mögé. Fantasztikus jelmezeket, különleges tárgyakat és izgalmas kellékeket csodálhattunk meg testközelből.
A nap másik felét a hangulatos Szentendre városában töltöttük, ahol a napsütést egy kellemes ebéd és egy finom kávé mellett élvezhettük. Utasainknak ezúton is köszönjük a bizalmat és azt, hogy velünk tartottak! Reméljük, még sok közös élmény vár ránk!