Tartalmas 3 napot tudhatunk magunk mögött a csoportunkkal. Linzben kisvonattal jártuk körbe a város nevezetességeit, majd St. Gilgen hangulatos városkájában sétálgattunk a Wolfgangsee partján.
Második napunkon feljutottunk a Sasfészekbe, s bár a kilátás korlátozott volt, kárpótolt minket a hely történelmi szelleme. A tiroli pálinkafőzőben finomabbnál finomabb italokat kóstolhattunk, és jókedvűen folytathattuk tovább utunkat a Liechtensteinklamm szurdokba, ahol megcsodáltuk a víz erejével képződött szakadékot a hegy oldalában.
Utolsó napunkon megtudtuk, hogy a Hellbrunni vízikastélynak miért is vízikastély a neve, majd továbbutaztunk Salzburgba, hogy a város megismerésével megkoronázhassuk utunkat. Örömmel tölt el minket, hogy együtt utazhatunk!
Nagyon szépen köszönjük a csoportnak a részvételt!